1 вересня – Свято знань

Дата опублікування:
9 Вересня 2016 року.

100_8599

Цього сонячного дня щаслива дітвора Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралася зранку на шкільному подвір’ї. Розділити радість зі своїми дітьми прийшли батьки і гості. Вся шкільна родина о 8.30 розпочала урочистості, присвячені Святу знань.

 100_8632

На урочисту лінійку завітали гості з ПСП «Агрофірма «Роднічок» Заморій О.Д. та Бальоха О.В. У привітальному слові  Бальоха О.В. поздоровив всіх з початком нового навчального року, побажав успіхів і оголосив про подарунок від колективу ПСП «Агрофірма «Роднічок»». Ним став генератор для потреб школи під час опалювального сезону при відключенні електроенергії. Гості подарували 17 першокласникам канцелярські набори.

До дітей і гостей звернулася і представник ПОСП «Веселий Кут-ІІІ» головний економіст Бренюк О.В. Директор школи Ліщенюк С.В. подякувала за тісну співпрацю, за розуміння шкільних проблем, а також постійну матеріальну допомогу, яку здійснює колектив ПОСП школі. Світлана Володимирівна також подякувала  учням та їх батькам за якісний ремонт класних кімнат, а  відділ освіти – за виділені кошти на ремонт школи.

100_8688-1

Свято стало для всіх початком нової подорожі до Країни Знань. У шкільну сім’ю влилися нові школярі – першокласники. Святково одягнені, з букетами квітів вони вразили всіх своєю майстерністю читати вірші, артистизмом. Тож хочеться побажати їм міцного здоров’я та успіхів на тернистому шляху здобуття знань.

Після завершення урочистостей учні разом із своїми вчителями розпочали перший урок у цьому навчальному році, присвячений Незалежній вільній Україні.

С.В.Ліщенюк, директор школи

^ Вгору ^