Дата опублікування:
30 жовтня 2018 року.

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковане щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек (наказ МОН України від 14.08. 2014 №931).

         Упродовж попередніх років цей захід проводився за певною тематикою. У 2018 році місячник було присвячено видатному українському письменнику, педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження і проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».

          Метою цьогорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек були:

—         реалізація основних пріоритетів Нової української школи;

—         формування покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя; продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності; розвивати цінності громадянського суспільства;

—         сприяння розвитку творчих обдарувань особистості учнів;

—         надання читачам можливості проявити свої нахили і здібності з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей;

—         набуття школярами соціального досвіду.

    Бібліотекарі всіх закладів освіти району активно долучилися до участі у Всеукраїнському місячнику бібліотек. Серед заходів, які було проведено у межах місячника були: тижні родинного читання, літературні подорожі, бесіди, книжкові виставки, перегляди літератури, виставки творчих робіт учнів, конкурси казок, малюнків, круглі столи, флешмоби «Читаємо Сухомлинського», майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва та інші. Приємно відзначити й те, що до проведення місячника активно долучилися і плідно співпрацювали з бібліотеками закладів освіти й сільські бібліотеки, а також районна бібліотека для дітей та юнацький відділ бібліотеки для дорослих.

С.Одарченко,

керівник РМО шкільних бібліотекарів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

^ Вгору ^