Захист прав і свобод людини у сучасній школі за допомогою медіації

Дата опублікування:
4 лютого 2019 року.

    З 29 січня по 2 лютого 2019 року мені, Шиян Олені Валентинівні, методисту Снігурівського РМК і моїй колезі, Довбік Ірині Миколаївні, заступнику директора з  навчально-виховної роботи Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка пощастило працювати в місті Миколаєві, де «Офіс Регіонального Розвитку» проводив поглиблений модульний тренінг присвячений захисту прав і свобод людини у сучасній школі та шкільній медіацій, й зокрема, подоланню конфліктів за допомогою практик примирення і порозуміння.

   У даному проекті працювало тридцять учасників з числа вчителів, заступників директорів, методистів, шкільних психологів з Одеської, Херсонської та Миколаївської областей. Чотири повні дні активної взаємодії мотивованих учасників.

  Українські експерти-тренери ділилися своїми знаннями та досвідом, зокрема, — співзасновник Українського інституту з прав людини – Богдан Крикливенко  і чарівна Уляна Єгорова, та сертифікований міжнародний тренер з ненасильницького спілкування та подолання конфліктів – доктор медичних наук, німкеня Irmtraud Kauschat. Учасники мали нагоду познайомитись з досвідом Німеччини у запобіганні та вирішенні проблем, пов’язаних з цькуванням та конфліктами у школі.

   Хочу висловити подяку організаторам «Офісу Регіонального Розвитку» за можливість участі у цьому проекті, а також за безцінний отриманий досвід, нові теоретичні та практичні знання та приємне спілкування.

 

                                                           Шиян О.В., методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^