Дата опублікування:
20 лютого 2019 року.

   20 лютого вся Україна  вшановує  День пам’яті Небесної сотні. Цей трагічний день ввійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України.

   20 лютого 2019 року  у Киселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано громадську акцію «Хто бореться — той досягає». З метою вшанування пам′яті мужніх учасників подій на Майдані, вулицях Грушевського та Інституцькій (2013-2014), яких українці називають просто – Герої Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави  в нашій школі пройшов захід  на тему «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні)». Шкільний  парламент  «LIDER»  підготували виступ від учнів школи, в якому сказали, що  «їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Події, що відбулися з 19 по 22 січня 2014 року на Майдані, ще називають «Кривава водохреща», або «Вогнехреща».  Це була найгарячіша фаза у протистоянні народу. Вони полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину.  Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі». Хвилиною мовчання запрошені , вчителі, учні  вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні.

    На класних годинах та на уроках історії України  пройшли бесіди «Промені Гідності» у 1-4 класах,  усні журнали  «Герої ніколи не вмирають,  герої в нашій памяті» у  5-6 класах, круглі столи  «Зима, яка нас змінила» у  5-11класах, переглянули  документальні фільми «Два шляхи, та одне життя»,  «Мамо, не плач я повернусь весною»,  де  учні могли більше дізнатися про ті події 5 річної давності.  До  даного заходу бібліотекарем Киселівської ЗОШ   І-ІІІступенів підготовлено тематичну виставку літератури. Учні організували флешмоб,  де  під звуки гімну Майдану  з рук в руки учасників заходу передавалась свіча пам’яті, як спомин про трагічні  лютневі дні Революції   Гідності. Словами  патріотичного піднесення учні  завершили захід: «Хай пам’ять всіх невинно убитих  згуртує нас,  живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі».

Педагог-організатор Швець Н.Л.

^ Вгору ^