Сучасна освіта та інноваційні процеси в контексті Нової української школи

Дата опублікування:
28 серпня 2019 року.

    28 серпня 2019 року перед початком нового навчального року проведені розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації та конференція педагогічних працівників району «Висока якість надання освітніх послуг — запорука формування спроможної мережі».

   На захід запрошена голова районної ради Тетяна Мезіна, яка привітала освітян із Днем знань та побажала натхнення працювати у новому навчальному році. На засіданні колегії були присутні працівники відділу освіти, керівники та заступники з навчально-виховної роботи закладів освіти району, завідувач Снігурівського РМК, голова районної організації профспілки працівників освіти та представники батьківської громадськості.

   Про високу якість надання освітніх послуг як запоруку формування спроможної освітньої мережі доповіла Любов Мендус, начальник відділу освіти райдержадміністрації, зосередивши увагу присутніх на підсумках та здобутках 2018-2019 навчального року та завданнях на новий навчальний рік. У доповіді висвітлила питання щодо майбутнього реформування української освіти, про результати першого року впровадження НУШ, впровадження стандарту базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток освіти педагогів тощо. Детально проаналізувала досягнення учителів, які є одним із головних чинників формування в дітей інтересу до науки. Назвала участь педагогів у конкурсах однією з умов їх професійного зростання. Любов Іванівна акцентувала увагу на визначенні стратегічних напрямів розвитку системи освіти району в 2019/2020 навчальному році.

   Співдоповідач Олександр РУДЕНКО, голова Снігурівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України,  проаналізував підсумки роботи Снігурівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України за 2018/2019 навчальний рік та завдання на новий 2019/2020 навчальний рік

   З усіх питань директорам закладів освіти надані відповідні доручення і рекомендації. Підсумком засідання колегії стало прийняття рішення з напрямків, що розглядались на засіданні, щодо покращення роботи закладів.

  У рамках конференції на базі гімназії проведено засідання районних методичних об’єднань вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов, математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, історії, трудового навчання, заступників директорів з виховної роботи. За оновленими програмами, новими підручниками  будуть вчитись учні 2 та 11 класів,  тому особлива увага на методичних засіданнях приділялось вивченню та обговоренню інформаційно-методичних рекомендацій МОН на 2019-2020 навчальний рік.

    На завершення яскравим акордом заходу стало відзначення  працівників освіти  грамотами і подяками за участь у різноманітних конкурсах.

 

^ Вгору ^