І знову перемога

Дата опублікування:
12 Листопада 2019 року.

   6 листопада у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) відбувся фінальний (очний) етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Вихованка гуртка «Друзі природи», учениця 9 класу, Лавро Вікторія другий рік поспіль представляє свої науково-дослідницькі проекти на такому високому рівні. Відрадно, що у цьому році  вона досягла найвищого результату – посіла І місце у секції «Біологічні науки». Науковий керівник проекту – учитель біології Александрова Ірина Григорівна. Молодці, так тримати!

   Адміністрація та колектив Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області  висловлюють щиру подяку Генеральному директору ТОВ  СП «ПАЕК» Кормишкіну  Юрію Анатолійовичу за надання спонсорської допомоги для поїздки в місто Київ.

   Шановний Юрію Анатолійовичу, дякуємо Вам за небайдужість, порозуміння та підтримку обдарованої молоді. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у роботі, мирного неба, усіляких гараздів, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться до Вас сторицею.                    

^ Вгору ^