2018-2019 н.р. – від старту до успіху!

Дата опублікування:
31 серпня 2018 року.

      Нещодавно у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася установча педагогічна рада, яка мала на меті розглянути підсумки роботи у 2017-2018 н.р. та затвердити завдання на 2018-2019 н.р.

       Директор школи Титаренко Д.В. наголосив, що у нинішньому році розпочнеться практична реалізація Концепції Нової української школи. Відповідно до даної концепції із 1 вересня 2018 року усі першокласники будуть навчатися за новим стандартом. Інший зміст освіти, нова методика навчання та освітнє середовище – такі основні складові нової української школи. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

    Заступники директора Риженко Л.Г., Титаренко О.А. детально проаналізували участь педагогів та учнів у різноманітних заходах районного, обласного та Всеукраїнського рівнів за минулий навчальний рік.

      Педагогічною радою було визначено приорітетні завдання на 2018-2019 н.р., а саме: забезпечення орієнтації освітнього процесу на результат навчання, а не на зміст, упровадження компетентнісного підходу; створення оптимального освітнього середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника освітнього процесу; забезпечення орієнтації освітнього процесу на результат навчання, а не на зміст, упровадження компетентнісного підходу; створення оптимального освітнього середовища для саморозвитку та реалізації творчого потенціалу кожного учасника освітнього процесу.

  Л.Риженко, ЗДНВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

^ Вгору ^