2018 рік — Рік реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Дата опублікування:
16 квітня 2018 року.

   Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.

   Мета проекту: забезпечити громадян інформацією про їхні права та механізми захисту цих прав, сформувати нову правову культуру в суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

    Документ визначає, що органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи.

     Завдяки реалізації проекту українці отримають інформацію про свої права, а також навчаться використовувати ці права і, за необхідності, захищати їх.

  Пропоную освітнім закладам Снігурівського району долучитися до вищевказаного проекту шляхом проведення навчання, лекцій, бесід з працівниками та дітьми з питань реалізації і захисту прав людини, підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

 

                                                  Шиян О.В., методист Снігурівського РМК

 

^ Вгору ^