21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Дата опублікування:
23 лютого 2017 року.

«Рідна мова чиста, як роса». Під такою назвою проведено свято мови для учнів 4-5 класів в бібліотеці Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Захід проведено при підтримці класовода 4–го класу Олейник І.С. та класного керівника 5-а класу Московчук Т.В.

Святково вбрана шкільна бібліотека, в українському стилі книжкові виставки про мову, про Міжнародний день рідної мови, про живі джерела мудрості народної. Шкільний бібліотекар Карпінська О.М. радо зустрічає учнів, які прийшли на свято святково одягнені у вишиванках. Звучать українські пісні про нашу Україну.

Ольга Миколаївна розповідає учням про свято – Міжнародний день рідної мови, наголошує на тому, що любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Мова – це велике національне надбання, пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле – народ.

До уваги учнів презентація «День рідної мови». Учні з радістю розгадували загадки, згадували прислів’я та приказки українського народу, пояснювали фразеологізми,  згадали частини мови, українських письменників, читали вірші про рідну мову, співали українські пісні та гралися в ігри. Захід став гідним вшануванням рідної мови.

Карпінська О.М.,

бібліотекар Снігурівської ЗОШ

 І-ІІІ ступенів №3

^ Вгору ^