26 квітня дошкільний підрозділ Галаганівського НВК радо зустрічав гостей.

Дата опублікування:
8 травня 2019 року.

26 квітня дошкільний підрозділ Галаганівського НВК радо зустрічав гостей. До закладу завітали вихователі та завідуючі дошкільних закладів з Олександрівки, Новотимофіїївки, Суворого  . Їх зустріли вихованці садочку. Вихователі ділилися досвідом із сенсорного виховання, використання сенсорики у розвитку підростаючого покоління.

Семенюк Л.А. відмітила, що у дошкільному віці інтенсивно розвиваються  всі органи чуття, тому, щоб у дітей не виникло «сенсорного голоду» у дошкільному підрозділі за ініціативи вихователя та за допомогою батьків було відкрито сенсорну кімнату. Гості із задоволенням побували в ній.

Вихователі з Новотимофіївки,Чумаченко І.А., Білоус І.В., запропонували колегам для розвитку конструктивних здібностей вихованців використовували метод  Воскобовича і показали майстер-клас із використанням «квадрату Воскобовича» («ігровий квадрат»).

Педагоги з Олександрівки Полосухіна О.М. та Ворорбець В.Г. запропонували у впровадженні сенсорного виховання застосовують метод торцювання. І напередодні Великодніх свят вони всі разом виготовили писанки, використовуючи цей метод.

Іноземцева О.Н. з Суворського ДНЗ познайомила присутніх з нетрадиційним малюванням, що є дуже цікавим для діток.

 Семенюк Л.А. та  Юхно Л.О.  показали як можна розмалювати писанки різнокольоровим піском.

Практичний психолог НВК Кошева А.Ю. провела для вихователів інтерактивне заняття з елементами тренінгу «Емоційне та професійне вигорання»

Методичний захід пройшов дуже плідно. Вихователі обмінялися досвідом, перейняли один в одного інноваційних технологій в розвитку сенсорного виховання. Всі учасники ґрунтовно і відповідально підготувалися до заходу, тому він пройшов змістовно, в теплій і доброзичливій атмосфері.

Директор  НВК            Г. КОЛОМОЄЦЬ

^ Вгору ^