4 жовтня – Всесвітній день тварин. Тому саме цього дня в школах нашої країни пройде Всеукраїнський урок доброти. Долучайтесь!

Дата опублікування:
24 вересня 2018 року.

     У Всесвітній день тварин, 4 жовтня, українським школам запропоновано  долучитись до уроку про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

     Урок організовуть благодійний фонд “Щаслива лапа” та зоозахисна ініціатива “UAnimals”.

   “На уроці вчителі обговорять з учнями важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження, – зазначено в описі заходу.

  Щоб провести урок доброти, потрібно завантажити схвалені МОН конспекти. Після проведення заняття організатори просять надіслати наbioetika@happypaw.ua таку інформацію: назва навчального закладу, місто, кількість проведених “уроків доброти”, фотографії із заняття.

  Окрім того, організатори хочуть зафіксувати наймасштабніший урок добра у школах з допомогою Національного реєстру рекордів України. Щоб долучитись до акції, школам треба до 24 вересня заповнити заявку. Згодом до 5 жовтня потрібно надіслати фотозвіт на bioetika@happypaw.ua.

  4 жовтня – Всесвітній день тварин.

Готові конспекти уроків доброти (схвалені МОН України) можна завантажити за посиланням: goo.gl/kTBoVP
Після проведення уроку доброти просимо надіслати на електронну пошту bioetika@happypaw.ua наступну інформацію:
• назва навчального закладу,
• місто,
• кількість проведених «уроків доброти»
• фотографії процесу проведення.

Також, 4 жовтня Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня».

Якщо ваш навчальний заклад має бажання не лише долучитись до проведення Всеукраїнського уроку доброти, але й стати учасником встановлення рекорду та отримати сертифікат-учасника, необхідно:
• заповнити заявку – goo.gl/odfiLy (до 26.09.18 р.),
• провести урок доброти
• надіслати фотозвіт на електронну адресу bioetika@happypaw.ua (до 05.10.18 р.).

Звертаємо Вашу увагу, що від однієї школи подається одна заявка із зазначенням розкладу всіх «уроків доброти», які планується провести в навчальному закладі 4 жовтня 2018 року.

Партнер Всеукраїнського уроку доброти — UAnimals

Долучайтесь!

^ Вгору ^