Чолак Сергій Іванович, вчитель-методист

Дата опублікування:
15 березня 2017 року.

Навчальний заклад — вчитель фізики Промінського НВК Снігурівського району  Миколаївської області

Освіта — закінчив Херсонський державний педагогічний інститут і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізика та інформатика»

Кваліфікаційна категорія, звання  — спеціаліст вищої категорії, «вчитель-методист».

Педагогічний стаж  – 19 років

Проблемна тема — «Формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження проектних та інноваційних технологій»

Короткий зміст досвіду — досвідчений, творчий педагог з глибокими теоретичними знаннями та ґрунтовною сучасною методичною підготовкою. Як вчитель фізики свою діяльність спрямовує на розвиток інтересу школярів до природничих наук. При відборі навчального матеріалу вчитель ураховує його цінність для кожної дитини, пов’язуючи з іншими науками, повсякденним життям, краєзнавчим матеріалом. Характерним для уроків Сергія Івановича є наведення цікавих історичних фактів, демонстрація відеофрагментів, що ілюструє застосування фізичних законів, цікавих дослідів, розв’язування оригінальних задач прикладного змісту. Створюючи модель уроку, вчитель надає перевагу евристичному, дослідницькому та  проблемному методам викладення. Педагог впроваджує особистісно орієнтоване навчання, використовує елементи інноваційних технологій, залучає дітей до створення саморобного обладнання. Сергій Іванович – автор багатьох оригінальних фізичних приладів, що значно поповнюють нестандартну навчально-матеріальну базу кабінету. За оснащенням кабінет фізики НВК є найсучаснішим у районі.

      Досвід Чолака С.І. неодноразово був презентований на обласних семінарах учителів природничих дисциплін, проведених Миколаївським ОІППО на базі навчавчального закладу. Методично обґрунтованими і чітко продуманими є виступи вчителя під час проведення обласних заходів. Як лектор свій багаторічний досвід педагог передає учителям області – слухачам курсів підвищення кваліфікації, учасникам Всеукраїнських, міжрегіональних науково-практичних конференцій, семінарів із природничо-математичної освіти. Сергій Іванович бере участь у роботі журі фахових конкурсів.

      У березні 2017 року команда Промінського НВК на чолі з Чолаком С.І. взяла участь у всеукраїнському Чемпіонаті з робототехніки FLL та FLL Junior який проходив в м.Києві.

 

^ Вгору ^