Атестація … Це слово добре знайоме всім учителям.

Дата опублікування:
29 березня 2017 року.

   28 березня в Червонозірській школі проведено засідання атестаційної комісії. У поточному навчальному році атестуються Васюк Ольга Петрівна, вчитель української мови і літератури, та Крижановський Володимир Михайлович, вчитель музичного мистецтва.

    У ході атестації вчителі провели відкриті уроки та заходи, взяли участь у роботі творчої групи, підготували творчі звіти щодо узагальнення досвіду роботи за 5 років.

   Васюк О.П., випускниця школи, ось уже 22 роки працює у стінах рідного закладу. Уроки  педагога сприяють розвитку пізнавальних інтересів, творчих  здібностей учнів, критичного мислення, навичок  самостійної роботи, формуванню компетенцій комунікативно користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях, формуванню загальнолюдських ціннісних орієнтирів, сприяють духовному збагаченню, активному становленню й самореалізації особистості в сучасному світі, вихованню громадянина-патріота України.

   У міжатестаційний період  вихованці Ольги Петрівни  посіли 4 призових місця в  олімпіадах і конкурсах обласного рівня та 22  — районного.

  Щороку під час складання ЗНО одинадцятикласники не лише підтверджують результати здобутих знань, а й покращують свої навчальні досягнення. Відрадно, що при складанні ЗНО в учнів не було результатів початкового рівня. Слід відмітити, що в 2014/2015 н.р. Бульба Павло, єдиний випускник із сільських шкіл району, підтвердив високий рівень навчальних досягнень з української мови і літератури й одержав золоту медаль.

   Рішення атестаційної комісії: клопотати перед відділом освіти Снігурівської райдержадміністрації про відповідність Васюк О.П. раніше присвоєній кваліцікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та про присвоєння педагогічного звання «старший вчитель».

   Крижановський В. М. досконало володіє перспективними методами навчання  школярів. У своїй роботі використовує елементи проблемного, розвивального, інтерактивного навчання. «Збагачення емоційно-естетичного досвіду учнів на інтегрованих уроках музичного мистецтва» — це проблемна тема, над реалізацією якої творчо працює вчитель.  Йому притаманні яскраві професійно-творчі здібності.

  Володимир Михайлович проводить змістовну позакласну роботу з предмета. Його творча праця з шкільними ансамблями, солістами є успішною: без їх участі не відбувається жодне  свято у закладі.

  Рішення атестаційної комісії: Крижановський В.М. відповідає раніше встановленому  9 тарифному розряду.

 

                                                                 Русінко О.О., директор школи

 

 

 

^ Вгору ^