Дата опублікування:
30 березня 2017 року.

    29 березня 2017 року на базі Снігурівського БТДЮ проведено  спільне засідання районного об’єднання  вчителів фізики та лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ району.

   Відкрила захід методист Снігурівського РМК Горностай Л.В., яка привітала присутніх та побажала всім плідної праці.

   Засідання мало на меті ознайомити присутніх з СТЕМ –освітою та її значенням  у сучасному житті. Учні та вчителі з інтересом сприйняли  презентацію «ROBOfirst–більше, ніж роботи», підготовлену  вихованцями Промінського НВК під керівництвом  директора Чолака С.І.  та вчителя інформатики Пугача М.Л.. Представники закладу поділилися враженнями від участі у   Всеукраїнському чемпіонаті з робототехніки FLL та FLL Junior, що проходив у  Києві. Присутні мали можливість керувати роботом за допомогою мобільного телефона.

    Далі вчителі фізики працювали за визначеним планом.

   Роботу з лідерами учнівського самоврядування проводили працівники та лідери ТОГ «Паросток» Снігурівського БТДЮ. Директор закладу Юдченко І.І. розповіла про роль учнівського самоврядування  у шкільному житті.

   Президент учнівського самоврядування  Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 Риженко Руслана ознайомила учасників з ходом реалізації визначених раніше проектів.

   Під час заходу лідери поділилися досвідом роботи у своїх осередках та обговорили перспективи розвитку учнівського самоврядування. Спілкування проходило у дружній творчій атмосфері. Присутні отримали конструктивні відповіді на свої питання, збагатилися знаннями та навичками у сфері роботі учнівського самоврядування.

   У рамках збору запрошені отримали насолоду від подарованої концертної програми, в якій взяли участь команда ЮІР «Форос» Снігурівської ЗОШ І – ІІІ ст. №4 (керівник Садовська О.Р.), вихованці гуртків БТДЮ «Ансамбль танцю» (керівник Жукова К.Ю.), «Вокальний спів»           (керівник Ясонова Т.В.), «Театральний» (керівник Бунчук Т.В.).

   Дякуємо директорові Снігурівського БТДЮ Юдченко І.І. та культорганізаторові закладу Мороз О.Г. за належну організацію й проведену роботу з лідерами учнівського самоврядування навчальних закладів району.

 

Методист Снігурівського РМК                     Л.В.Горностай

^ Вгору ^