Дата опублікування:
9 червня 2017 року.

    Літній мовний табір у Баратівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав свою роботу 29 травня. З метою створення відповідного мовного середовища, заохочення учнів до вивчення англійської мови вчителі користувалися рекомендаціями МОНУ, методичною розробкою для літніх мовних таборів з англійської мови «Талановита молодь Великобританії та України».

    Під час проведення тематичних заходів використовувалися фільми англійською мовою, відеокліпи американських та англійських виконавців, детальні інструкції для проведення популярних ігор та розваг.

    Заняття змінювалися рухливими формами роботи на свіжому повітрі, пізнавальними екскурсіями вулицями рідного села та відвідування сільської бібліотеки.

    У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, поступово зникали мовний бар’єр, комплекси та страхи. Ігри вчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному, вболівати за товариша.

   Літній мовний табір сприяв вивченню англійської мови у цікавій формі, весело проводити час разом із друзями, розвивати свої таланти, отримувати пізнавальну інформацію, навчалися новому.

 

Розумовська А.В.,

педагог-організатор

 

^ Вгору ^