Дата опублікування:
12 червня 2017 року.

За час перебування у літньому мовному  таборі «Englishisfun» , що функціонував на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3,  його вихованці відвідали ряд закладів міста. Учні та керівник табору Семидєтова С.П. висловлюють подяку працівникам Снігурівської  районної дитячої бібліотеки  Кецман Н.М. й Пасічник С.О. за  ознайомлення з новими надходженнями художньої літератури і презентацію  виставки  «2017 рік – Рік Японії в Україні».

Корисну інформацію про перші бібліотеки та найстаріші книги учні дізналися, відвідавши міську бібліотеку-філію Снігурівської ЦБС. Діти оглянули виставку «Вічне диво, ім’я якому книга» і взяли участь у вікторині «Історія створення книги». Школярі щиро подякували завідувачеві філії Мочаліній І.С. за гостинний прийом.

Слова вдячності висловлюємо також директорові Снігурівського   районного історико-краєзнавчого музею Мочаліній І.І. за цікаву екскурсію, що включала розповідь про місцевих художників та їх твори.

Дякуємо  директорові районного Будинку культури Луцкіній О.О. за надання реквізиту для проведення костюмованої вечірки в мовному літньому таборі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з працівниками культурно-просвітницьких установ місти.

Семидєтова С. П., керівник табору.

 

^ Вгору ^