75-річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників

Дата опублікування:
29 жовтня 2019 року.

75 років з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників учні Любомирівського НВК відзначили годиною пам’яті “Пройшла війна стежками долі” (7клас Губіна А.В.), віртуальною краєзнавчо-пошуковою розвідкою  “Часи пройшли, роки минули, та ми героїв не забули” ( 7, 4-5 класи Губіна А.В., Кондратьєва В.М.), переглядом та обговоренням відеопрезентації про визволення України від агресора  ( 8-10 класи Губіна А.В.).

Учні 10 класу ( класний керівник Касьянова М.Д. ) підготували і провели бесіду про  “Молоду гвардію”. Вони  розповіли учням  про подвиг молодогвардійців. Показали старі світлини та фрагменти художнього фільму  “Молодая Гвардия” .  Учні з трепетом та завмиранням серця переглядали старі світлини.  Линули у минуле,  аби зберегти сьогодення.

Незабутній  майстер-клас  “Маки – квіти миру” провела  Кондратьєва В.М. з учнями 4-5 кл. Книжкову виставку  організувала  Філіппова М.А.  У цей день учні відвідали шкільний музей Бойової слави, почули цікаву розповідь вчителя історії  Губіної А. В.

До вшанування пам’яті  долучилися також  наймолодші учні  фестивалем малюнків з педагогом-організатором  Гончаревич С.В. А завершився  спогад –шана покладанням квітів до пам’ятника загиблим односельцям.

Вчитель історії: А. Губіна

^ Вгору ^