У Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 проведено щорічний баскетбольний турнір

Дата опублікування:
12 грудня 2017 року.

    У Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 проведено щорічний баскетбольний турнір, присвячений пам’яті партизанки-радистки Іди  Рудольфівни Лауди. За перехідний кубок турніру змагалися команди Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка, ЗОШ №1,ЗОШ №4 та володар кубку – команда ЗОШ № 3.

       У безкомпромісній спортивній боротьбі  кубок  зберегла команда–господар. З однією поразкою на ІІ місці опинилася  команда  Снігурівської районної гімназіі імені Т.Г.Шевченка, що отримала пам’ятні медалі та баскетбольний м’яч. Пам’ятні медалі, баскетбольні кільця та сітку вручено команді  Снігурівської  ЗОШ №4, що посіла  ІІІ місце.  Сіткою для м’ячів нагородили команду Снігурівської  ЗОШ №1 за  ІV місце.

      Пам’ятний приз у вигляді статуетки  отримав найкращий гравець турніру – учень 11 класу Снігурівської  ЗОШ №3 Виноград Максим, набравши найбільшу кількість очок.

      Оргкомітет  турніру  дякує  усім шкільним командам за участь у турнірі  та високий рівень гри. Також щиро вдячні  організатори заходу Снігурівській міській раді, що надала фінансову допомогу для придбання призів.

                              Левченко С.В., учитель фізичної культури

 Снігурівської ЗОШ І-ІІІст. № 3

^ Вгору ^