Аристотелівський семінар

Дата опублікування:
29 березня 2018 року.

Відповідно до річного плану роботи Павлівського НВК 29 березня 2018 року проведено аристотелівський семінар з елементами тренінгу «Психологічні аспекти сучасного уроку» .

У Національній доктрині розвитку освіти поставлені завдання щодо формування самостійної та самодостатньої особистості, здатної до професійного розвитку, активної адаптації на сучасному ринку праці та творчої самореалізації.

ЗДНВР Бунчук О.М. під час семінару  представила теоретичні засади по забезпеченню психологічного супроводу саморозвитку вчителя та  становлення його методологічної культури в умовах сучасної школи. Оксана Миколаївна  звернула увагу на психологічні складові сучасного уроку, психологічні причини неуспішності учнів та результати анкетування учнів «Сучасний урок очима учнів», «Вчитель очима дітей».

У ході семінару учасники за допомогою тренінгових вправ визначали критерії ефективності сучасного уроку, що залежать від викладача та учня, приводили приклади із свого досвіду щодо використання ефективних прийомів на уроках.

Усі учасники методичного заходу підтримали думку, що психолого-педагогічні аспекти сучасного уроку – актуальна і важлива проблема, для вирішення якої викладач повинен володіти неабиякими знаннями, вміннями, тонко і швидко розуміти настрій учнів, не видаючи при цьому свого особистого.

По завершенню семінару педагоги отримали буклети з психологічними порадами «Шляхи підвищення ефективності уроку».

Бунчук О.М., ЗДНВР

 

^ Вгору ^