Атестацію педпрацівників у 2017-2018 навчальному році завершено

Дата опублікування:
5 квітня 2018 року.

        Створення умов для ефективної діяльності педпрацівників відповідно до їх ролі у суспільстві є пріоритетним напрямом державної політики щодо розвитку освіти. Чільне місце тут відводиться атестації педпрацівників, бо як свідчить досвід, вона відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого педагога, творчого колективу. Саме цьому була підпорядкована атестація, яка проводилась у закладах та установах освіти Снігурівського району в 2017-2018 навчальному році.

        03 квітня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Снігурівської райдержадміністрації, під час якого було проатестовано 69 працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, 1 вчитель-логопед консультативного відділення центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Снігурівському районі. За її результатами 5 педагогам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 2 – педагогічне звання «старший учитель», 40 – визнано такими, що відповідають раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії, 24 – раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель», 9 – раніше присвоєному званню «вчитель-методист», 1 – раніше присвоєному званню «вихователь-методист».

      Загалом у районі протягом 2017-2018 навчального року, у тому числі атестаційними комісіями закладів освіти, проатестовано 127 педпрацівників. Двоє вчителів атестувалися позачергово. У 41 педагогічного працівника, який атестувався протягом поточного навчального року, зросла кваліфікаційна категорія або тарифний розряд.

        Аналіз підсумків атестації педагогічних працівників свідчить про те, що атестація стала чинником професійного зростання педагогів району. Цьому сприяла низка заходів, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення, пропаганду та поширення педагогічного досвіду через проведення відкритих уроків, позакласних заходів, виступи на педагогічних радах, семінарах, проведення майстер-класів, тощо.

 

Бєлєй Н.І., методист Снігурівського РМК

^ Вгору ^