Батьківські збори

Дата опублікування:
23 березня 2017 року.

Взаємодія школи, сім`ї  і громадськості  — один з головних принципів організації освіти. Він ґрунтується на спільності інтересів держави, народу, на єдності виховних завдань та ідеалів кожної сім`ї й суспільства в цілому. Педагогічний союз учителя і батьків – це могутня сила виховання. 22 березня в Червонозірській ЗОШ проведено загальношкільні батьківські збори «Взаємодія школи, сім’ї, громадськості».

Директор школи Русінко О.О. звернула увагу на те, що спільна робота школи і родини ґрунтується на принципах гуманістичної педагогіки: пріоритетності сімейного виховання, громадянськості, демократизму, гуманізації взаємин педагогів і батьків. Основну роботу з батьками школа проводить через батьківський комітет школи, на засіданнях якого складається єдиний план спільної діяльності сім’ї, школи і громадськості, вирішуються питання покращення матеріально-технічної та навчально-методичної бази школи.

Ольга Олександрівна ознайомила батьків з результатами навчально-виховної роботи, висловила подяку батькам за успішне навчання, участь у олімпіадах та конкурсах, виховання учнів та співпрацю з педагогічним колективом. Виступ директора супроводжувався цікавою презентацією.

Батьки взяли активну участь в обговоренні питань щодо  поліпшення навчально-виховного процесу та організації культурного дозвілля школярів.

По завершенню батьківських зборів директор школи  звернулася до батьків з словами: «Бажаю вам здоров’я, миру, достатку, щоб вогонь у вас ніколи не згасав, будете горіти ви – будуть горіти і ваші діти. І ми будемо спостерігати активний процес оновлення змісту освіти й удосконалення систем духовного виховання учнів, переосмислення й переорієнтація підходів щодо розвитку особистості та формування високоморальної громадської позиції, потягу до прекрасного».

 

                                                                        Висоцька Н.В., голова Ради школи

 

^ Вгору ^