Батьківські збори

Дата опублікування:
11 квітня 2017 року.

       07.04.2017 року у Киселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено загальношкільні батьківські збори. Приємно було бачити, що наші батьки  не байдужі до шкільного життя та навчання своїх дітей.

Розпочала збори  Марковська Л.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх з нормативною базою щодо організації та закінчення навчально-виховного процесу 2016/2017 навчального року. Педагог-організатор  Несуща Т.М. виступила з лекцією «Патріотизм і вірність Батьківщині: духовний фундамент підростаючого покоління», що супроводжувався презентацією.

Цікавим став звіт гуртків «Виразне читання», «Веселий дзвін», «Перлинки» (керівники Шаманська О.Л., Сабайдаш І.Л., Рубаняк О.В.), у ході якого учні продемонстрували свої вміння та навички. Діти танцювали, співали, а старші учні представили батькам інсценізацію уривка з поеми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».

Вчитель англійської мови Шаманська О.Л. ознайомила батьків з умовами функціонування літнього мовного табору в поточному навчальному році.

Питання які розглядалися на батьківських зборах, були цікавими та змістовними.

 

ЗДНВР Марковська Л.Г.

^ Вгору ^