Батьківські збори

Дата опублікування:
29 січня 2018 року.

   У четвер 25 січня в приміщенні Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися загальношкільні батьківські збори.  Батьки зібралися цього дня, щоб почути про успіхи та проблеми закладу, дізнатися докладніше про навчання і виховання своїх дітей.

   Відкрила  збори директор Хлань Н.В., яка привітала  усіх зі святами, які  пройшли у січні місяці та побажала  сімейного добробуту, любові, миру та процвітання.

  Голова батьківського комітету Каушан Н.І. ознайомила  батьків з порядком денним, школярі показали фрагменти з правового марафону «Молодь за здоровий спосіб життя».

    Після заходу розпочалися збори, на обговорення яких були винесені такі питання:

  1. Лекція «Попередження насильства в сім’ї та в дитячому колективі» (Риженко Л.В., вчитель історії та права).
  2. Підведення підсумків навчально-виховної роботи закладу за І семестр 2017-2018 н.р. (Марковська Л.Г., заступник з навчально-виховної роботи та Несуща Т.М., педагог – організатор).
  3. Виступ «Про організацію та проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри«Сокіл» («Джура»). (Риженко С.О., вчитель  предмету «Захисту Вітчизни»).

 4.Різне (Хлань Н.В., директор школи).

   Завершила збори Хлань Н.В., яка торкнувся питань організації харчування, оздоровлення учнів, відвідування ними навчальних занять. Не залишилися осторонь думки, які стосуються зовнішнього незалежного оцінювання та перспектив на майбутнє.

  Після цього батьки розійшлися по класних кімнатах, щоб разом з класними керівниками обговорити питання навчання  і виховання своїх дітей у більш вузькому колі.

Л.Г.Марковська, ЗДНВР Киселівської ЗОШ

^ Вгору ^