Безпечна подорож до країни Інтернет

Дата опублікування:
14 лютого 2017 року.

       7 лютого 2017 року у світі відзначали День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Тисячі людей об’єдналися та взяли участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій, особливо дітьми та молоддю.

       У цей день на тренінгові занятті «Безпечна подорож до країни Інтернет» обговорили питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав людини та механізми захисту й одинадцятикласники Баратівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (класний керівник Міщанін Н. О.).

       Учні мали змогу перевірити рівень своєї кібербезпеки, сформували правила уникнення інформаційних небезпек,  обговорили переглянуті соціальні ролики. Показали свої вміння і навики роботи в Інтернеті, виконуючи тести та ігрові завдання, розміщені на сайті Онляндія.

      Для учнів та їх батьків розроблено пам’ятки про правила безпечної роботи в Інтернеті, захисту свого комп’ютера, правила мереженої моралі та використання електронної пошти.

      Інтернет – це цікавий та захоплюючий світ, що дозволяє нам дізнаватися про нове, спілкуватися з людьми в різних кінцях світу, грати в захоплюючі ігри та ділитися з іншими своїми думками і захопленнями.  Проте слід пам’ятати, щоб ця подорож була приємною та безпечною, треба бути пильними та обачними.

Л.М.Хир, ЗДНВР

^ Вгору ^