Безпека дитини — її знання

Дата опублікування:
18 вересня 2017 року.

    Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як  правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань про майбутнє. Адже з кожної маленької  дитини колись виростають дорослі люди, а  потім — батьки, які будуть передавати свої  знання та вміння наступним поколінням.

      У рамках Тижня безпеки у Киселівській ЗОШ проведено різні заходи: тематичні бесіди щодо попередження дитячого травматизму на дорогах, виставку дитячих малюнків «Наш друг — дорожній рух», гру-практикум «Ми — зразкові пішоходи» тощо.

     Але найбільше сподобалося усім свято у початкових класах «АВТОБУКВАРИК». Під час проведення заходу школярі розгадували загадки, співали частівки, грали  в рольові ігри. Найактивнішими учасниками стали Кравчук Кароліна, Андрусяк Роман, Авраменко Максим, Кляуз Дмитро, Кравченко Марина та інші. Для учнів початкових класів вчителі підготували  тренінг з безпечної поведінки на дорогах.

   Проведення Тижня засвідчило, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху.

^ Вгору ^