сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

>> > >

29 серпня 2018 року на базі Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбудеться серпнева конференція педагогічних працівників району, початок роботи районних методичних обєднань  о 9.00. Розширена колегія відділу освіти (запрошуються директори та заступники директорів з навчально-виховної роботи) відбудеться  о 9.30. в актовій залі Снігурівської райдержадміністрації.

                   
Бучко Світлана Іванівна, вихователь-методист

Дата опублікування:
13 лютого 2017 року.

Дошкільний навчальний заклад №7  Снігурівської міської ради

Прізвище, ім’я, по батькові  Бучко  Світлана Іванівна

Посада      вихователь

Педагогічне звання «вихователь-методист»

Педагогічний стаж                       27 років

 

Тема досвіду «Казкотерапія як засіб морального розвитку дошкільників»

 

     Даний досвід розкриває сутність інноваційних процесів у сучасній дошкільній освіті, форм і методів педагогічного впливу, які б повною мірою сприяли реалізації права дитини на всебічний розвиток, забезпечували виявлення здібностей і потенційних можливостей особистості.

      Педагогом створена система роботи та розкривається важливість компонентів технології навчання івиховання казкою: читання казок та створення малюнків (ілюстрацій) за їх змістом; казка-театр використання різних видів театру для обігрування казки; гра-драматизація за сюжетом казки; створення казки своїми руками (виготовлення іграшок, книжок на заняттях з художньої праці), з метою формування у дитини  почуття ввічливості, любові, хоробрості, доброти,вірності, виховується краса душі.

      Використовуючи в роботі метод казкотерапії у дошкільника розвиваються активність, самостійність, емоційність, творчість, зв’язне мовлення. Досвід рекомендовано для використання вихователями ДНЗ.

^ Вгору ^