Час і досі не загоїв рани…

Дата опублікування:
21 лютого 2017 року.

У Юріївському НВК, опорному навчальному закладі  з військово-патріотичного вихавання, до 28-річниці виведення військ з Афганістану за щорічною традицією було запрошено на зустріч воїнів – інтернаціоналістів: Войцешина В.М., Дудника П.В., Здражевського О.І., Василишина Р.Р., Фісуненка В.Л., Бобощенка О.І., Бур’янського О.І., Бісовецького О.І., Третяка В.Ф., Третяка С.Ф., Тримуда С.М., Фурманчука Г.С., Глущенка В.І., Глущенка А.О.

       Розпочалася зустріч із перегляду хроніки страшних часів війни в Афганістані. Ведучі Безрученко А. та Наумчук В.  урочисто представили присутніх на зустрічі односельців воїнів – інтернаціоналістів. Своїми спогадами поділився Дудник П.В. Петро Васильович звернувся до дітей з напутнім словом, у якому звучав заклик бути хоробрими, мужніми та дружніми, адже, як сказав гість, саме щира та віддана дружба на війні не раз рятувала його життя та життя його побратимів.

Учні НВК подарували афганцям, а театральний гурток під керівництвом вч.української мови та літератури Решетнікової А.Ф. порадував виставою «На перші гулі» С.Васильченка.

      

Зустріч не залишила байдужим нікого. Кожен з учнів уявляв ті події по-своєму. Воїнам-інтернаціоналістам побажаємо здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, що зветься – Україна. Ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване мирне життя.

ЗДВР Шкрібляк О.Г. та

 педагог-організатор Глущенко В.Г.

^ Вгору ^