Чорнобиль не має минулого часу

Дата опублікування:
27 квітня 2017 року.

                             Хай стане мир міцнішим у стократ,
Хай над землею чисте небо буде.
Чорнобиль – попередження, набат?
Його уроки людство не забуде.

      Минуть роки й десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме людей, — і тих, кого  він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі. Проблеми Чорнобиля – це біль України.

      Чорнобильська  трагедія. Це повість, зіткана із правди, скорботи, мужності людей, зібраних у зоні  неприборканої стихії. Покинуті пусті будинки, рудий, помираючий ліс, четвертий енергоблок АЕС, оплетений сріблястим смертоносним димом…- все тут сприймається як докір нашій безвідповідальності. Як застереження світу, що крокує в грізне атомне століття.

      Відзначаючи 31-у річницю трагедії Чорнобильської АЕС, учні 9 класу Промінського НВК провели виховний захід «Дзвони Чорнобиля». Присутні дізналися про трагічні події, що сталися 26 квітня 1996 року, про жахливі наслідки для майбутніх поколінь. Спогади колишніх ліквідаторів наслідків аварії супроводжувалися кадрами хроніки тих років.

     Хвилиною мовчання присутні вшанували тих людей, які ціною свого життя виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу радіації.

 

Резніченко С.І., педагог – організатор

^ Вгору ^