Декада словесності

Дата опублікування:
28 березня 2017 року.

З метою формування зацікавленості учнів до навчальних предметів та підвищення мотивації навчання на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проведена декада словесності (українська мова і література, зарубіжна література, англійська мова). Протягом десяти днів учителі Дробенчук О.В., Сазонова О.В., Бабій Г.П., Походяєва Л.Ю., Цибух Н.В., Ткаченко О.С., Семидєтова С.П. проводили різноманітні заходи та конкурси серед учнів 5-11 класів і початкової ланки. Найбільш дієвими учням запам’яталися такі.

КВК серед учнів 7-х класів «Мова кожного народу неповторна і своя», мовознавчий двобій у кафе «Словечко» — брали участь учні 8-хкласів. Серед 6-х класів проведено турнір толерантності. Протягом тижня показували відеофільми про рідну мову, а учням 11 класу запропонували перегляд «У країні Мовознавії. ЗНО» Проводилися конкурси на кращий лист до улюбленого літературного героя та конкурс малюнків «Диво калинове — чари барвінкові», а також конкурс читців «З Шевченком у серці».

Вчителі англійської мови разом з учнями представили інсценізацію творів англійських письменників, проектні роботи, інтелектуальний конкурс «Чи знаємо ми англійську мову?», декламацію віршів «Поетична вітальня», літературний переклад англомовних віршів та конкурс на краще виконання англійської пісні. Протягом декади створювалися реклами, листівки, запрошення та кросворди англійською мовою.

 Зарубіжна література дивувала своїх вихованців уявними подорожами до Японії, у музей Ш.Холмса, Гоголівськими місцями на мапі України. Проходив конкурс читців хайку М.Басьо. Цікавими стали усний журнал «Т.Шевченко — ілюстратор шедеврів світової літератури та читацька конференція «Спадщина Т.Шевченка».

 Також проведено показові уроки: Ткаченко О.С. – англійської мови в 11 класі «Мистецтво» та Походяєвою Л.Ю. – зарубіжної літератури у 6-Б класі «До істини шляхом краси Мацуо Басьо».

  Отож, декада пройшла цікаво, змістовно, захоплююче, весело. Діти зарядилися енергією і позитивом на весняні канікули.

 

  Цибух Н.В., керівник ШМО вчителів філологічного циклу

^ Вгору ^