День батька у Будинку творчості дітей та юнацтва

Дата опублікування:
15 червня 2019 року.

У третю неділю червня у багатьох країнах світу відзначають День батька. Це свято було засновано в США у 1909 році. Його ініціаторкою була жінка – місіс Сонора Додд з міста Спокан, штат Вашингтон. Таким чином вона хотіла висловити вдячність власному батьку Вільяму Смарту, який після смерті дружини виховав самотужки шістьох дітей.

16 червня українці вперше офіційно відсвяткують День Батька. Татусі не менше за матусь беруть участь у сімейному житті та вихованні дітей. Тож до свята долучився і наш БТДЮ і організував захід «Тато, таточко, татусь…».

Це свято було сімейне та затишне. Діти вітали батьків віршами та прозою, а також дарували: пісні, танці, аби висловити свою любов. Запамяталися присутнім різноманітні конкурси з участю татусів.

У цей День, як і в кожен інший, ми приєднуємося до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків! Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди!    З Днем батька Вас, дорогі наші тата!

 

^ Вгору ^