День партизанської слави

Дата опублікування:
22 вересня 2017 року.

          22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі. Саме до цієї знаменної в історії України дати у  приміщенні районної бібліотеки для учнів 11 класу Снігурівської ЗОШ №1 проведено урок Пам’яті. У вступному слові вчитель історії Риженко Л.Г. наголосила, що сьогодні  ми маємо чудову нагоду організувати історичне примирення всередині сучасної України, легалізувати, нагородити і визнати всіх, хто сповідував ті чи інші переконання. Всі ті, хто були партизанами на території нашої держави і боролись за її цінності, за громадянські права і свободу, мають право бути гідно вшановані в нашій країні.

      Одинадцятикласники дізналися, що на Миколаївщині діяло 110 підпільних організацій, партизанських загонів і диверсійно-розвідувальних груп. Серед них: підпільна організація «Миколаївський центр», «Центр», «Патріот Батьківщини», «Партизанська іскра», «Вознесенський центр», Баштанський і Казанківський партизанські загони і багато інших. Затамувавши подих, учні слухали розповідь вчителя про діяльність підпільниці Іди Лауди. Працівники районної бібліотеки для дорослих підготували тематичну виставку та презентацію.

      Тож нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.

                               Д.В.Титаренко, директор Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

^ Вгору ^