День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата опублікування:
22 червня 2017 року.

Недільний ранок 22 червня 1941 року увійшов трагічною сторінкою у життя мільйонів українців і став історичним днем глибокої скорботи. Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, що забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.

Щороку у цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни  відбулося урочисте покладання квітів до Братської могили в районі птахофабрики за участю керівництва Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчителів  та учнів.

Схиливши голови у хвилині мовчання, кожен подумки подякував полеглим на війні за життя і свободу. Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!    Слово МИР  – священне, трепетне і надто вагоме! А особливо сьогодні, коли країна знову в передчутті тривоги, у стані війни, у глибокому занепокоєнні днем наступним…

Хай ВІЧНА БОЖА МИЛІСТЬ збереже кожного з нас від агресії, злоби і БІДИ!

 

Чура Є.А.,

педагог-організатор

Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

 

^ Вгору ^