День Соборності у Снігурівській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1

Дата опублікування:
23 січня 2020 року.

    З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Снігурівській загальноосвітній школі I – III ступенів № 1 були проведені тематичні заходи.
    День 22 січня в нашій школі був доволі насиченим. Учні 9-11 класів були запрошені до Снігурівської районної бібліотеки на виховний захід «Свято Злуки. Політика пам’яті», який дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого. На великій перерві пройшла акція «Ланцюг єднання». До акції долучилися учні 1-4 класів.
    Учні 1-11 класів взяли участь у  конкурсі малюнків до Дня Соборності. Члени учнівського самоврядування  школи оформили виставку цих малюнків.
   За розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» в перших класах, «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій в 2-5 класах, «Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг» в 6-8 класах. Класні керівники підійшли до цього креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь у заходах.

 

Педагог-організатор Чура Є.А.

^ Вгору ^