День Соборності України

Дата опублікування:
22 січня 2018 року.

    22 січня 2018 року в Кобзарцівській школі проведено круглий стіл для учнів 8-11 класів, присвячений Дню Соборності України. Ведучі, учениці 9 класу Товсточуб Анфіса, Нікуліна Катерина та Дудченко Надія,  розповіли про цей знаменний день. У ході заходу присутні переглянули мультимедійну презентацію «Українська революція», провели цікаву географічну подорож, взяли участь у вікторині про основні дати та події з історії  нашої країни. Наостанок учасники круглого столу створили «коло Злуки» з вигуком «Україна єдина».

    Учні 6 класу провели годину спілкування до Дня Соборності України. Ознайомилися з відомими борцями за свободу і незалежність України, виробили закон справжнього українця, виконали Молитву за Україну в музичному супроводі. Школярі переглянули відеофільм про Акт Злуки України.

    Учні початкових класів провели флеш-моб «Україна єдина». Школярі у вишиванках розповідали про Соборну Україну, День Злуки, представили малюнки на тему «Україна – рідний край». Створивши коло Злуки, співали українських пісень.

                                                     Ліщенюк С.В., директор Кобзарцівської школи

^ Вгору ^