День Святого Миколая в Снігурівській ЗОШ №4

Дата опублікування:
15 грудня 2017 року.

   Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

   У п’ятницю, 15 січня 2017 року, в Снігурівській ЗОШ №4 відбулося святкування дня Святого Миколая. Захід організували класний керівник К.Ю. Жукова та керівник хору «Пролісок» БТДЮ, заслужений працівник культури Г. П. Грицаєнко та учні1-А класу за підтримки батьків.

   Лунає чарівна музика. З перших звуків глядачі опиняються в атмосфері зимової казки. Дійство починається. Діти та дорослі стежили  за подіями, що відбувалися на сцені. Інтригуючий сюжет та щира гра юних артистів заполонили зал. Ангели, Зірочки, невгамовна Сорока (Кухта Д.), ексцентрична Капосниця (Коваленко В.) та Ябеда (Євсєєва А.),  зустрічаються на шляху головних героїв — малюків. І нарешті довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм (Лабунець М.). Діти співали, танцювали, читали вірші Святому Миколаю, зачитували йому листи, де писали про свої дитячі мрії та бажання.

   За старанність дітлахи були нагороджені подарунками. Цьогорічне свято запам’ятається всім присутнім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

 Жукова К.Ю. класний керівник 1-А класу

Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

^ Вгору ^