День учнівського самоврядування

Дата опублікування:
1 листопада 2017 року.

   З метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління — майбутнього нації щороку у Калинівському НВК проводиться День самоврядування.

    Учні 10 — 11-х класів на один день міняються місцями зі своїми вчителями. Весь навчальний процес школи в цей день проходить під чітким контролем дублерів адміністрації школи.  Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні викласти учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Школярі 1-9 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

    Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності. «Вчителі» ділилися враженнями від пережитого в цей день: одні розповідали про успішність своїх учнів, інші взагалі про уроки, про важкість і складність професії вчителя. А в декого були і кумедні випадки, над якими всі разом посміялися.  «Учителі початкових класів» розповіли про те, як малеча дякувала їм за цікаві уроки.

   Такі дні допомагають формувати особистість, яка зможе активно діяти у всіх сферах життя своєї держави, свого колективу, сформувати у неї навички самоврядування, виробити соціальну активність, відповідальність у процесі практичної громадської діяльності.

 

Мікуляк Н.В., ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^