ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА В ЗДО № 3

Дата опублікування:
11 Жовтня 2019 року.

     Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня Українського козацтва у закладі дошкільному закладі № 3 на святі «Козацькому роду – нема переводу» вихованці із старшої групи «Сонечко» разом з вихователем Бєлогубовою С.В. та музичним керівником Сапсай О.О. поринули у світ козацького побуту.                         

     Пролунали  пісні, присвячені Україні, українському народу. Заслуговують на увагу індивідуальні номери: пісні «Ми – нащадки козаки», «Молитва за Україну», «Я – маленький козачок»;  пісня-таночок від дівчаток «А я чорнобрива у садочок прийду», танок «Черевички»; танок-сценка «Ой, мій милий вареничків хоче»; гра з козаком «Перетягування канату» та історична вікторина. Також завітав до дітей козак (вихователь Якубенко А.С.), який  намагався викликати у дітей цікавість до героїчного історичного минулого свого народу, ознайомив дітей з тим, як створювалась козацька община та ін..                                                                                                      

     Подібні яскраві, цікаві заходи найкраще ознайомлюють дітей з українською культурою та традиціями, прищеплюють любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховують почуття гідності, якості справжнього громадянина.                                                                                   

      Колектив закладу дошкільної освіти № 3 прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід’ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість. 

К.БОНДАРЕНКО

вихователь- методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

 

^ Вгору ^