День української писемності та мови у ЗДО № 3

Дата опублікування:
12 листопада 2018 року.

   9 листопада — День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Традиційно, цього дня в закладі дошкільної освіти №3 «Ромашка» відбулося свято «Моє диво калинове, кохана українська мово!», підготовлене вихователем Бєлогубовою С.В. та музичним керівником Білою Л.О.  Особлива атмосфера національної єдності панувала цього дня у садочку.

   «Мово лебедина, ти одна єдина! Ти, як соловейка пісня у гаю. Мова калинова, дивна загадкова. Рідну свою мову я люблю.», — такі слова злітали з вуст від вихованців із середньої групи «Сонечко».

   Рідне слово … Воно у віршах і піснях, в казках і прислів’ях, в загадках і народних усмішках. Воно зачаровує, гріє і голубить, окрилює і ніжить. Всемогуче Тарасове слово, величний грім Каменяра і ніжний ліризм дочки Прометея ще раз нагадали про безмежність і океанічну глибинність української мови. А музична композиція у виконанні дівчаток із середньої групи підкреслили надзвичайну мелодійність і душевність нашого найбільшого скарбу – української мови.

    Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ відчули малюки в цей день і понесли це в свої сім’ї та домівки.

К.Бондаренко,

вихователь-методист ЗДО № 3

м.Снігурівка

^ Вгору ^