День захисника України

Дата опублікування:
17 жовтня 2019 року.

      З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України”  від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

       У  Любомирівському НВК до Дня захисника України були проведені «Козацькі забави» для учнів 6 – 10 класу. Вчитель історії Губіна А. В. підготувала  дітей до свята. Учні демонстрували  своє вміння у різних конкурсах («Спостережливий», «Склади прислів’я»,  «Швидше і сильніше», «Перевізники» та інші). Цікавими та запальними танцями були вітання від дівчат 8 класу.  Хлопчики 1- 4 класу показали свої вміння козацького танцю   «А ми славні Козаки».

       Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Вчитель історії : Губіна А. 

^ Вгору ^