День Збройних сил України

Дата опублікування:
9 Грудня 2016 року.

dscn3249Для того, щоб стати справжніми захисниками, потрібно вже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом. І не тільки! Треба ще бути мужніми, винахідливими і кмітливими. Саме тому напередодні Дня Збройних Сил України у Калинівському НВК проведено ряд заходів, що спрямовані на формування громадянської активності в учнів, підготовці та вихованні самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілісності  України.

   dscn3448

Класні керівники провели виховні години, уроки мужності «На варті Вітчизни», «Вірні сини України», «Уклін усім, хто край свій боронить», «Українська Армія – школа мужності», у ході познайомили учнів з родами військ, історією створення армії, розповіли про подвиги військових, які завжди стоять на обороні свого народу. Також уже стало традицією до цього свята влаштовувати спортивні змагання між хлопчиками, юнаками, які демонструють силу, витривалість майбутнього захисника.  На свято до учнів комплексу завітав односелець  Мельник Володимир Миколайович, який щойно демобілізувався із зони АТО. Саме йому учні довірили очолити суддівство у конкурсі між хлопцями-старшокласниками. Шкорярі зустріли гостя, привітали зі святом піснею. Учитель захисту Вітчизни Васильков Ю. М. підготував цікаві конкурси, від яких були в захваті не тільки учасники, а й вболівальники.

dscn3279А ще команда Калинівського НВК  вирушила до Садової ЗОШ, щоб взяти участь у міжшкільному турнірі з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, присвяченому Дню Збройних сил України.  За результатами змагань наші стрільці вибороли ІІ місце серед чотирьох команд-учасниць.

dscn3415Такі заходи сприяють всебічному формуванню готовності юнаків до служби у Збройних Силах України, що проходять у рамках єдиного навчально-виховного процесу.

 

Мікуляк Н.В., ЗДВР Калинівського НВК

^ Вгору ^