сайт знаходиться в режимі тестової експлуатації

День Знань. Веселощі з Мальвіною в ЗДО №3

Дата опублікування:
4 вересня 2018 року.

   День знань – завжди довгоочікуване свято в дитячому садку. День, який нікого не залишає байдужим. Веселі дошкільнята з букетами квітів у руках йдуть в свій улюблений дитячий садок!

   Цьогоріч початок нового навчального року вихованці ЗДО №3 зустріли разом із казковою Мальвіною (вихователь Короленко О.С.), яка принесла з собою багато цікавих завдань та подарунок.

   Вихованці старшої групи «Дзвоники» на чолі з вихователем  Ігнатченко Н.В.,  та музичним  керівником  Білою Л.О. співали, танцювали, декламували вірші, змагалися в естафетах. Навіть присутні на святі дорослі змогли показати свої сили в грі «Хто довше крутитиме обруч?».

   По завершенню дійства діти отримали довгоочікуваний подарунок від Мальвіни – чарівний дзвіночок, який сповістив про початок нового навчального року.

   Цього дня у кожній віковій групі пройшли перші заняття, зміст  яких  був направлений на виховання у дошкільників патріотичних почуттів,  гордості  за нашу Україну, бажання бути вільними і незалежними, багатими  та працьовитими.

   Педагогічний колектив ЗДО №3 впевнений: якщо змалечку щоднини засівати зерна любові до України в дитячих серцях, виростуть з малят гарні і гідні люди – патріоти України.

К.Р. Бондаренко, вихователь-методист ЗДО № 3 м. Снігурівка

   

^ Вгору ^