День Знань

Дата опублікування:
2 вересня 2019 року.

        Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Цьогоріч початок навчального року припав на неділю, тому святкування Першого дзвоника перенесли на 2 вересня – понеділок. Тож сьогодні зранку у Вавилівській ЗОШ І ст. відбулося святкове дійство, під час якого вчителі  радо зустрічали школярів після літніх канікул.

         Керівник  школи Шакура Ірина Миколаївна привітала всіх з чудовим святом – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.  

     Цього дня щирі привітання звучали на адресу учнів, вчителів, батьків – усіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми. З початком нового навчального року привітала  всіх колишній керівник школи Канівець Марія Ярославівна. Зі сльозами на очах вчителям щиро подякувала вона за щоденну працю, побажала терпіння, мудрості і невичерпної енергії. А діткам на добру згадку про себе передала солодощі. Закінчилося свято заняттям, яке  провела за новим державним стандартом «Нової української школи»  Мутко Світлана Михайлівна.

Вчитель Устичук І. Б.

^ Вгору ^