Дитяча вдячність

Дата опублікування:
18 жовтня 2017 року.

    Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати та заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, садочку, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна та красива! Тільки тоді наші доньки й сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, ростимуть на благо України.

   Це добре розуміють представники ПСП «Агрофірма «Роднічок». Свідченням є їх неодноразова допомога учням Вавилівської ЗОШ І ступеня. Нещодавно ними було організовано поїздку учнів та вчителів школи до м. Миколаєва, з відвідуванням найкращого в Україні зоопарку та дитячого містечка «Казка». Щасливі дитячі очі блищали, адже багато діток вперше провели дозвілля у такий спосіб. Подібну поїздку було організовано представниками ПСП «Агрофірма «Роднічок» минулого року. Тоді діти відвідали Херсонський планетарій і здійснили екскурсію по місту. Крім того, наші шановані спонсори вже традиційно вітають першокласників зі Святом Знань.  Їхня підтримка – свідчення небайдужого ставлення до дітей і розуміння важливості виховання наступних поколінь.

   Від усього серця бажаємо всім співробітникам ПСП «Агрофірма «Роднічок» здоров’я, злагоди, душевного спокою, достатку та процвітання! Хай Господь Бог сторицею віддячить Вам за розуміння, допомогу і частку душі, подаровані нашим дітям!

О. Пасічнюк, за дорученням вчителів,

учнів Вавилівської школи та батьків

^ Вгору ^