«Дитячі соціальні ініціативи – будуємо нову країну»

Дата опублікування:
12 грудня 2016 року.

З 1 по 3 грудня під гаслом «Дитячі соціальні ініціативи — будуємо нову країну» проведено Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ України. У складі делегації від Миколаївської області на зборі була лідер учнівського самоврядування Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, учениця 10 класу Риженко Руслана.

Згідно з програмою конференції лідерами презентовано чимало суспільно-корисних проектів, серед яких: «Схід-Захід — разом!», «Рух лідерів +», підтримка дітей з особливими потребами «Розвиток регіональної мережі Уповноважених з прав дітей» та Всеукраїнська екологічна ініціатива «Зробимо Україну чистою разом!». Під час відкриття також передано Київською міською радою старшокласників (КМРС) Донецькому обласному самоврядуванню Всеукраїнську естафету учнівської молоді «Прапор доброчинності».

img_3720

Миколаївська обласна організація лідерів самоврядування «МОЛОДЬ — МАЙБУТНЄ НАЦІЇ» звітувала про Всеукраїнську екологічну акцію «Let’s do it, Ukraine! — school recycling». У цьому звіті Руслана та інші учасники від Миколаївщини  презентували роботу навчальних закладів нашої області щодо реалізації екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»

img_3737

Згодом відбулася зустріч з ГОВО «Коло. Медіа», представники якої розповіли про свою волонтерську діяльність та закликали лідерів брати більш активну участь у військово-патріотичному вихованні дітей і молоді.

Наступний день Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування (2 грудня 2016 року) розпочався з тренінгової програми. Цікавими та пізнавальними були бесіди з таких тем, як «Ресурс-сміття», «Толерантність у молодіжному колі», «Медіапростір в розвитку учнівського самоврядування» та ін. У дружній атмосфері лідери мали змогу поділитися своїми переживаннями та невдачами, що траплялися в тій чи іншій ситуації, та навчитися їх долати.

img_3741

Надалі проходила робота в інтерактивних локаціях з питань реалізації соціальних та благодійних проектів, акцій. У результаті висвітлено пропозиції від лідерів до Плану роботи УЛУ на 2016/2017 навчальний рік. Основними пропозиціями стали: розробка та впровадження Всеукраїнської навчальної програми лідерства, формування бази-досвіду лідерства країни (реалізовані проекти та акції по всій Україні будуть систематизовані в один електронний ресурс), продовження проекту «Схід і Захід разом», «Рух лідерів +» та «Цікава історія України». За перших два проекти відповідальність на себе взяла Миколаївська область.

                                Прес-центр Ради старшокласників Снігурівської

                                ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

^ Вгору ^