Для вступників з 9 класу підготували нові вимоги

Дата опублікування:
5 грудня 2017 року.

Батьків просять завчасно замовити документ
Міністерство освіти анонсувало деякі нововведення, які чекають на майбутніх випускників з 9-го класу. Учні, які вступатимуть на молодшого спеціаліста після 9 класу, повинні будуть оформити собі ID-картку.
Про це рішення повідомили на сайті профільного відомства.
Відповідно до нового закону, тепер майбутні неповнолітні студенти мають подати з пакетом документів для вступу не лише свідоцтво про народження, а й ID-картку, яку потрібно оформляти з 14 років.
Тому батькам наголошують заздалегідь замовити оформлення документа дітям.
«І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті діти, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року», — наголосив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.
Нагадаємо, місяць канікул і ще стільки ж віддаленого навчання влаштують українським студентам найбільші університети країни. А все тому, що влада намагається економити засоби та кошти на опалення у вишах.
Як раніше повідомляв портал «Знай.ua», в мережу виклали програму зовнішнього незалежного оцінювання, яке проходитимуть випускники у 2018 році.

^ Вгору ^