ДО 10-го ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ ПРАВА 2018

Дата опублікування:
5 грудня 2018 року.

     В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.

      Відтоді кожного року Кабінет Міністрів України до 1 жовтня розробляє та затверджує план заходів, які міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міські державні адміністрації будуть проводити впродовж Тижня.

     До проведення заходів щорічно долучається велика кількість громадських та студентських організацій, юридичних компаній, закладів освіти, правників та активістів. Будь-хто, кому цікаво дізнатися більше про права людини та провести час з користю.

Всеукраїнський тиждень права – це:

– уроки про права людини;

– конкурси, мистецькі виставки, кіноклуби, медіатеки;

– публічні дискусії та конференції;

– правові конкурси, ігри, змагання.

    Цього року Всеукраїнський тиждень права пройде вдесяте. У нього навіть буде свій символ – парасолька, яка захищає та об’єднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні.

    Міністерство юстиції України підготувало для Вас календар заходів Мін’юсту та територіальних управлінь юстиції, які будуть проводитися в областях та місті Києві в період з 10 по 16 грудня 2018 року.

Шукайте  за посиланням goo.gl/P3L6by та приєднуйтеся до святкування Всеукраїнського тижня права!

^ Вгору ^