До Дня Гідності та Свободи

Дата опублікування:
23 листопада 2017 року.

    Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного  та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

    В Баратівській ЗОШ І-ІІІ ст. до Дня Гідності та Свободи проведено загальношкільний позакласний захід «Україна гідна свободи!». Також учні школи відвідали Баратівську сільську бібліотеку, де бібліотекар Місків Т.В. підготувала виставку книг та документів, присвячені цій даті.

    Сподіваємось, що заходи сприяли вихованню патріотизму та мужності юних громадян країни, прищепленню любові до Батьківщини, збереженню та донесенню до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, вихованню бажання у школярів стати гідними громадянами своєї держави.

Розумовська А.В., педагог-організатор

 

^ Вгору ^