Добігає кінця реєстрація на ЗНО-2017

Дата опублікування:
17 березня 2017 року.

Шановні випускники!

Вам повідомлялося, що з 6 лютого по 17 березня відбувалася реєстрація на ЗНО-2017 за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеного на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).

За цей час бажаючі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні змогли сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації, та надіслати документи до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти.

208 цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів нашого району надали документи до свого навчального закладу. Навчальні заклади надіслали реєстраційні документи всіх своїх випускників до ХРЦОЯО. Наразі триває отримання конвертів із Сертифікатами та вручання їх учням 12 навчальних закладів.

Випускники минулих років і випускники вищих та професійно-технічних навчальних закладів 2017 року могли оформити заяву-реєстраційну картку самостійно, скориставшись формою для здійснення реєстрації, та надіслати комплект реєстраційних документів рекомендованим листом на адреси, зазначені у контрольно-інформаційному листі до реєстраційної картки. Також у них була можливість звернутися за допомогою до пункту реєстрації, що працював на базі Снігурівського районного методичного кабінету.

Для ознайомлення з порядком реєстрації була можливість звернутися до ХРЦОЯО за посиланням «Реєстрація на ЗНО-2017», ознайомитися з особливостями реєстрації в розділі «Інформаційні листи ЗНО-2017» або переглянувши відеоролик.

17 березня 2017 року — останній день можливості зареєструватися на зовнішнє незалежне оцінювання. Бажаємо успіху!

 

^ Вгору ^