Добрі справи гуртківців та педагогів БТДЮ

Дата опублікування:
20 грудня 2018 року.

     Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна його свято – особливе, хвилююче, казкове. Адже завжди цього дня малюки (а й чимало дорослих) чекають подарунків від свого найулюбленішого Святого.

* З цієї нагоди у Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва з початку грудня працює майстерня «Дозвілля». Усю роботу виконують вихованці та керівники гуртків художньо-естетичного, науково-технічного, історико-краєзнавчого, екологічного напрямів. У майстерні гостей знайомлять із багатьма видами рукоділля. Це, зокрема, художній розпис, листівкарство, квілінг, виготовлення прикрас та аксесуарів. Пізнавши премудрості такої науки, хлопчики й дівчатка власноруч творять подарунки. Свої мистецькі роботи вони покажуть на виставці дитячих робіт «Візерунки білосніжної зими». Подивитися її можна усім бажаючим протягом зимових канікул у кабінеті «Ляльковий театр».

* Педагоги і гуртківці Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва долучилися до доброчинної акції «1000 подарунків», що проводив Миколаївський осередок Української Академії Лідерства. Вони підготували та передали до «Майстерні святого Миколая» 50 подарунків для вихованців Луганського дитячого будинку.

* З нагоди дня Святого Миколая вихованці БТДЮ відвідали міжрегіональний Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» у Снігурівському районі. Вихованці Центру зустрілися з Миколаєм, розповіли йому про мрії та бажані подарунки. Діти взяли активну участь у святкових розвагах, які були організовані гуртківцями та педагогами БТДЮ.

* Презенти від Чудотворця отримали діти, які в день такого свята перебувають на лікуванні у дитячому відділенні Снігурівської ЦРЛ.

* Більше того, Святий Миколай та волонтери БТДЮ завітали з дарунками і до Будинку людей похилого віку.

* Цього ж дня вихованці БТДЮ взяли участь у благодійному заході «Маєток Святого Миколая». Діти власноруч готували святкове печиво «Миколайчики» та інші солодощі, які будуть передані волонтерами дітям та нашим захисникам на Сході України. Гурт «Барвінок» залюбки розважав присутніх колядками, піснями. Дівчатка сфотографувалися з Святим Миколаєм та отримали подарунки від депутата обласної ради Андрія Закусілова.

^ Вгору ^