Дорогу здолає той, хто йде…

Дата опублікування:
28 грудня 2016 року.

Народна мудрість говорить: «Під лежачий камінь вода не тече!».  Існує величезна кількість людей, які відчувають внутрішню неузгодженість між сприйманням світу, себе, свого місця в суспільстві з однієї сторони і прагненнями жити в гармонії з собою, із навколишнім світом з іншої. У повсякденному житті ми стикаємося з безліччю проблем. Це і стало темою тематичної години спілкування у 9 класі «Гармонія в собі – шлях до добра». Проглянувши відео ролик, учні 9 класу зробили висновок, що перебуваючи в гармонії з собою, людина стає добрішою і робить добро. У ході розмови учні намагалися дослідити, як знайти гармонію в собі.

dscn2414 dscn2416

Під час обговорення висловлювалися різні думки: необхідно переглянути ставлення до самого себе, оцінити себе як особистість по-новому, визначити, які недоліки не дають змоги жити щасливо, переробити їх або навчитися використовувати їх так, щоб вони виглядали як переваги, визначитися зі своїм місцем у навколишньому світі. Девізом до гармонії в собі учні обрали такі слова: «Мене люблять і цінують настільки, наскільки я люблю і ціную себе».

Підсумовуючи роботу, учні взяли собі за девіз слова В.Крищенка: «Я вірю в силу доброти, добро завжди сильніше злого.  Дає наснагу, щоб цвісти і світлу обирать дорогу».

                                                                   Фисина Л.Т., класний керівник 9 класу

^ Вгору ^